Bydlení pro osoby v nepříznivé životní situaci - UBYTOVNY

ls6ac4ip74
ls6jm5kkfz
ls77tosa7z

Jedná se o ubytovnu v majetku města Kyjova, která sídlí v objektu starém zhruba 50 let. Je to jedna budova, ležící na periferii města. Objekt je standardně obydlený a vhodný k bydlení, je zde bezbariérový přístup. Ubytovna je určena jak pro muže, tak pro ženy. Pokoje jsou dvojlůžkové. Kapacita je zde 48 míst.

V současné době je ubytovna po částečné rekonstrukci.

V přízemí je prostorná společenská místnost. K dispozici je společná kuchyň, WC, sprchy a pračka. Součástí každého pokoje je lednice. Přísun elektřiny, vody a topení je zajištěn. V případě potřeby zajištěna spolupráce se sociálními pracovníky odboru sociálních věcí, kteří zajišťují ubytování nových klientů. Chod ubytovny zajišťuje správcová.

Cena: 5 700 Kč za dospělou osobu/měs.

Adresa ubytovny: Havlíčkova 178, Kyjov 697 01

Sociální pracovník:

Ubytovna Trifin Kyjov - Boršov

lscaggg4gm
lsd7bf6se5
lsdndk5ig1

Jedná se o ubytovnu, která je vytvořena z překolaudovaného rodinného domu, starého zhruba 40-50 let. Jedná se o dvě budovy, jeden patrový objekt a jeden nízký přízemní naproti přes dvůr. Nachází se na periferii města.

Objekty jsou v osobním vlastnictví soukromého majitele.

Před dvěma lety byl objekt zateplen. Přísun elektřiny, vody a topení zajištěn. Sociální zařízení je součástí některých pokojů, ostatní mají společné. Kapacita je zde 20 míst.

V případě potřeby zajištěna spolupráce se sociálními pracovníky odboru sociálních věcí. Chod ubytovny a ubytovávání nových klientů zajišťuje správce.

Cena: 5 700 Kč za dospělou osobu/měs.

Adresa: ulice Za Humny 3248, 697 01  Kyjov – Boršov

Ubytovna Trifin Kyjov

lshh37rqwi
lsigc5r96c
lsj2e2wy4u

Jedná se o dvě ubytovny, které leží asi 100 metrů od sebe na jedné ulici. Jedna z ubytoven je stará zhruba 15 let, druhá asi 40 let. Nachází se v centru Kyjova.

Jsou v osobním vlastnictví soukromého majitele, firmy TRIFN PLUS, s.r.o., Kyjov.

V poslední době zde proběhly rekonstrukce – nová fasáda, zateplení, opravené kuchyně a sociální zařízení a další menší opravy interiérů. Přísun elektřiny, vody a topení je zajištěn. Sociální zařízení je k dispozici buďto na některých pokojích, nebo jako společné. Kapacita je zde 46 míst.

Cena: 5 700 Kč za dospělou osobu/měs.

Adresa:

• ulice třída Komenského 891/36, Kyjov
  • ulice třída Komenského 605, Kyjov

Ubytovna Svatobořice

lsl9ngr4m0
lslhhcmb7v

Tato ubytovna se skládá ze dvou objektů, které leží asi 100 metrů od sebe v obci, která je vzdálená od Kyjova zhruba 4 kilometry. Jedná se o starší rodinné domky, které leží v centru Svatobořic na ulici Hlavní.  První objekt má kapacitu 12 osob a druhý se nachází v budově Hospody u Žúdra a má kapacitu 4 osoby. Ubytovna nabízí bydlení především pro páry. Každý pár má k dispozici jeden pokoj.

Ubytovna v domě čp. 305 má vyhovující dobře vybavenou kuchyňku. Ubytovna čp. 185 je součástí hospody. Jedná se o místnost, která je hned vedle vchodu do hospody. Pokoje mají svoje sociální zařízení a kuchyňku, která je nově zrekonstruovaná.

V poslední době majitel investoval zejména do úpravy prostor na samostatné bytové jednotky, do společných kuchyní.

Cena: 4 800,- Kč za dospělou osobu/měs.

Kontakty: tel. 723 340 473