Máme volná pracovní místa (únor 2024)

Snímek obrazovky 2024-02-08 v 17.03.45

👷🏼‍♂️ Referent/referentka stavebního úřadu:

Popis pracovní činnosti: zajišťování odborných agend na úseku územního rozhodování a stavebního řádu, např. ve věcech umístění, povolení, kolaudace a odstranění staveb, sankcí.

Platové zařazení: tř. 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku a dalších finančních benefitů.

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

👮🏼‍♂️ Strážník městské policie:

Popis pracovní činnosti: výkon funkce strážníka městské policie dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění.

Platové zařazení: tř. 8 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku a dalších finančních benefitů. Příplatky za riziko, práci ve směnném provozu, o víkendech a v noci.

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

📈 Referent/referentka fiskální politiky, rozpočtu a financování:

Popis pracovní činnosti:

• Sestavování návrhu rozpočtu územně samosprávných celků, usměrňování hospodaření podle tohoto rozpočtu a jeho vyhodnocování včetně provádění rozpočtových opatření.
  • Kompletní vedení agendy včetně vedení účetnictví vedlejší hospodářské činnosti – správa ubytovny.
  • Metodicky řídí a kontroluje vedlejší hospodářskou činnost – správa bytů - dohlíží na správnost vedení účetnictví - vyhodnocuje dodržování plánu nákladů a výnosů - kontroluje měsíční účetní výkazy
  • Správa majetkových účastí v obchodních společnostech  Kompletní vedení agendy DSO Severovýchod včetně vedení účetnictví
  • Kompletní vedení agendy DSO Mutěnka včetně vedení účetnictví
  • Odpovídá za včasné odesílání materiálů dle zveřejňovací povinnosti podle zákona č 250/2000 Sb., v platném znění, všem dobrovolným svazkům a všem členům dobrovolných svazků.

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

👩🏽‍🏫 ZŠ J. A. Komenského, Kyjov nabízí volné pracovní místo na pozici asistenta pedagoga s nástupem od 1. března. Nutné vzdělání dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících. Plat dle tabulek, příspěvek na stravování a kulturní akce. Žádost včetně životopisu a kontaktu zasílejte do 12. února na: hana.jurikova@zskyjov.cz. Pohovory s vybranými uchazeči se uskuteční dle domluvy.

☕️ Město Bučovice hledá provozovatele radniční kavárny, která vznikla na přání občanů. Je umístěná v reprezentativních historických prostorách s klenutými stropy v pozdně barokní budově z 18. století. Více informací najdete na webu www.bucovice.cz v sekci Aktuality.