Ze tří nových elektromobilů se raduje Centrum sociálních služeb

CSS

Pohodlí, bezpečí a šetrnost k životnímu prostředí zajistí tři nové bezemisní elektromobily, které budou denně přepravovat klienty Centra sociálních služeb. Ve čtvrtek je slavnostně předali ředitelce centra Janě Trnečkové představitelé města v čele se starostou Františkem Luklem.

Poslouží pro potřeby poskytovatelů služeb sociálního poradenství, sociální prevence a sociální péče, jež jsou poskytovány ambulantní a terénní formou. Slavnostního předání se zúčastnil také pan děkan Pavel Stuška, který vozidlům požehnal.

Na pořízení tří elektromobilů využilo město finanční prostředky z Národního plánu obnovy Ministerstva práce a sociálních věcí. Celkový rozpočet projektu dosahoval téměř tří milionů korun, z čehož 2,5 milionu pokryla dotace.

Přejeme, ať elektromobily dobře slouží!