Obnovená "kytičková" soutěž Kyjovany baví!

Soutěž o nejkrásnější rozkvetlý balkon, okno a předzahrádku zná vítěze. Porotci z komise životního prostřední letos vybírali celkem z jednapadesáti přihlášených. Teď ocenili patnáct z nich.

„Pět výherců vzešlo z kategorie okna a balkony, zbývajících deset doplnila kategorie předzahrádka. Konkrétní pořadí jsme ale neurčovali, všichni jsou vítězové“ uvedl za odbor majetku kyjovského městského úřadu Tomáš Blažek. Ve druhém ročníku obnovené soutěže bodovaly různé formy výzdoby. Kritéria jasně definována nebyla, rozhodoval především vkus porotců. „Důležitý je především celkový vzhled, ale taky údržba a druhové složení rostlin,“ upřesnil Blažek. Všem účastníkům vedení města moc děkuje, jejich dobrá práce dělá Kyjov krásnějším!

Přiložené soubory