Problematické věci vedení města neřeší pouze od stolu!

Jednou měsíčně vyráží starosta města František Lukl s místostarostou Antonínem Kuchařem a tajemníkem úřadu Milanem Jagošem do ulic. Společnost jim většinou dělají vedoucí majetkového, investičního, organizačního a právního odboru radnice spolu s ředitelem technických služeb a velitelem městské policie. Na svých obchůzkách konaných zpravidla jednou měsíčně vycházejí z podnětů občanů města Kyjova.

Tentokrát vzešlo hned několik připomínek na nedávných hovorech občanů se starostou: "Je daleko vhodnější pro vedení města, pokud se na místě samém s tím problémem seznámí, a ještě lepší je, pokud občan, který ten podnět zadává, je při obchůzce přítomen," dodává kyjovský starosta František Lukl. Tentokrát spolu s dalšími zástupci města navštívil například lokalitu v Bohuslavicích, kde radnice pro zajištění větší bezpečnosti plánuje zbudovat chodník, prohlédl si místo, kam by se příští rok měl přesunou skate park, vyslechl si problémy obyvatel žijících v bytovém domě v ulici Havlíčkově.