Předprodej vstupenek

Vstupenky pro pořadatele místních akcí

Můžete u nás zakoupit vstupenky na různorodé akce konané v Kyjově a okolí, např. plesy, koncerty, divadla aj.

Aktuálně v prodeji:

23. 2. 2024 Reprezentační ples města Kyjova

Informace pro pořadatele akcí, kteří mají zájem prodávat své vstupenky v infocentru zde.

Vstupenkové portály

Ticketportal

Mezinárodní síť, která nabízí vstupenky do divadel, na muzikály, koncerty, společenské a sportovní akce nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. V rámci této sítě je možné platit  dárkovými poukázkami Ticketportal.

www.ticketportal.cz

Colosseum Ticket

Celorepubliková prodejní síť, v níž je možno zakoupit vstupenky do divadel, na muzikály, koncerty, sportovní a společenské akce. V této síti možnost zakoupit předprodej do brněnských divadel.

www.colosseumticket.cz

Kyjovská vstupenka (v rámci sítě Ticketportal)

Zde zakoupíte: vstupenky na představení a akce, které jsou pořádány Městským kulturním střediskem Kyjov, dále lístky do kina Panorama a do letního kina.

Vstupenky v rámci Kyjovské vstupenky je možné zaplatit SODEXO POUKÁZKAMI.

Smsticket

Celorepubliková prodejní síť, v níž je možno zakoupit vstupenky na kulturní, společenské, sportovní i online akce.

www.smsticket.cz