Výstava dětský prací zahájila oslavy 70. výročí osvobození města Kyjova

Přesně sedmdesát let od osvobození města Kyjova, ale i od konce druhé světové války, mohou slavit Kyjované v rámci celého měsíce dubna. Speciální akce, při-pravené přímo na míru k této oslavě však již začaly. Místní si tak v prostorách foyer Domu kultury Kyjov, ale i v přilehlé Galerii – Čajovně mohou prohlédnout výtvory dětí z kyjovských základních a mateřských škol, ale i z místního Domu dětí a mládeže.
Kromě výstavy se ale Kyjovští mohou, v rámci sedmdesátého výročí od osvobození města Kyjova, těšit i na další akce. Čekají je totiž například interaktivní hry v městském parku, slavnostní ocenění významných osob města, veřejné promítání filmu Lidice či pietní akt se speciálním koncertem olomoucké vojenské hudby.

Přiložené soubory